Katalog dopravy -> Přidat odkaz

Přidat odkaz
Název stránek
Navrhovaná sekce
při větším počtu sekcí specifikujte zařazení včetně čísel sekcí v závorce do Vzkazu; sekce "Katalog dopravy (0)" není zobrazována v nejnovějí přidaných
URL
Popis
Vzkaz
Nový odkaz
Úprava stávajícího odkazu

Nejnověji přidané odkazy
Přívoz Úholičky - Husinec
http://www.privoz-uholicky.cz

Oficiální stránky vltavského přívozu spojujícího obce Úholičky a Husinec - Řež

04.11.2015
Odkaz čeká na posouzení...

City Taxi Brno
http://citytaxibrno.cz/

Jsme zavedená brněnská taxislužba se spolehlivými řidiči, vysokou kvalitou služeb a krátkými dojezdovými časy. Zajišťujeme přepravu osob, Airport taxi, taxi pro firmy, senior taxi, taxi pro sedm osob a další mnohé služby. Objednávat můžete přes telefon, mobilní aplikaci, SMS, či web.

23.04.2015
Odkaz čeká na posouzení...

Czech Transfer Service - Taxi na / z letiště Praha
http://www.czech-transfer-service.cz

Nabízíme levné taxi na letiště Václava Havla Praha za fixní ceny, a to nejen v rámci Prahy, ale i celé České republiky. Jsme specialisté na pohodlnou přepravu osob do zahraničí, zejména na letiště v Německu, Rakousku, Polsku a Švýcarsku. Doprava je zajišťována auty a mikrobusy s kapacitou 8+1 míst, značek Škoda, VW, Mercedes, Audi, Peugeot, Renault a Fiat. Na přání zajistíme mikrobus nebo autobus za konkurenční ceny. Zajišťujeme i smluvní přepravu osob pro cestovní kanceláře, průvodce, hotely, apartmány, ale i pro obchodní firmy a sportovní / turistické oddíly.

23.04.2015
Odkaz čeká na posouzení...

Zahradní železnice
http://www.zahradni-zeleznice.eu

Zahradní železnice pod Mniší horou a její fotogalerie, návštěvní termíny, technická data, provozní a návštěvní řád a odkazovna na stránky s obdobnou tématikou.

30.01.2015
Odkaz čeká na posouzení...

MHD v Táboře
http://mhdtab.cz

Stránky o MHD v Táboře s kompletními a aktuálními informacemi.

20.06.2014
Zařazeno

Taxiškola - místopis
http://www.taxiskola.cz

Jako budoucí řidič vozidla taxi v Praze musíte mít úspěšně složenou zkoušku místopisu. Ta se skládá nejen ze znalosti místopisu hl. města Prahy, ale i ze znalostí právních předpisů a ovládání taxametru. S naší pomocí se rychle a efektivně vše naučíte.

09.05.2014
Zařazeno

Autodoprava Ondřej Rašovský
http://www.autodopravarasovsky.cz

Nabízíme osobní autodopravu dodávkovými a osobními vozy.

12.02.2014
Zařazeno

Levnétenky.org - denní tipy na levné letenky
http://www.levneletenky.org

Na této stránce najdete vždy aktuální tipy na levné letenky. Není problém letět z Prahy tam i zpět doslova za pár stovek.

17.12.2013
Zařazeno

Taxi Svinov
http://www.taxi-svinov.cz/

Přeprava taxi službou Svinov, nabídka komfortního a pohodlného cestování za výhodné ceny,včasnost,spolehlivost, přepravu taxislužbou Svinov lze volat nonstop, ve dne i v noci, v pracovním týdnu, o víkendech i svátcích

17.09.2013
Zařazeno

Autobusová doprava - Renata Turečková
http://www.renatatureckova.cz/

Autobusová doprava, přeprava osobními automobily a minibusy. Provozujeme vnitrostátní, mezinárodní a incomingovou dopravu, na příklad transfery, okružní jízdy, fakultativní výlety, školní výlety, sportovní akce, firemní akce, svatby.

08.08.2013
Zařazeno

Přívoz Dolní Žleb
http://privoz-dolnizleb.cz/

Webové stránky labského přívozu v Dolním Žlebu, s informacemi o provozu a cenách přívozu, o technických parametrech přívozu a principu pohybu a další podrobné informace.

01.04.2013
Zařazeno

Jihlavský MHD
http://jihlavskymhd.g6.cz

Autobusy a trolejbusy v Jihlavě.

02.03.2013
Zařazeno

Autodoprava - přeprava osob
http://www.expresni-autodoprava.webnode.cz

Provoz expresní vnitrostátní i mezinárodní silniční dopravy vozy od 1 kg do 3,5 tun. Nabídka stěhování, asistenční služby a přepravy osob mikrobusy.

22.02.2013
Zařazeno

Budweis-shuttle - Shuttle bus from/to Cesky Krumlov and Budweis.
http://www.budweis-shuttle.cz

Easy, comfortable and without worries way of transfer from/to Cesky Krumlov, Ceske Budejovice, Prague, Vienna, Linz, Salzburg and many others.

16.07.2012
Zařazeno

Půjčovna hausbótů na Vltavě a Labi
http://www.vltavaslodi.cz

Pronájmy motorových lodí, jachet a hausbótů, které můžete řídit po Vltavě a Labi bez průkazu či zkoušek. Netrdiční zážitek pro všechny milovníky plavby - každý se může stát kapitánem a postavit se za kormidlo své lodě.

14.05.2012
Zařazeno

Dopravní server
http://www.mhdinfo.cz

Dopravní informace z České Republiky. Články, fotografie a informace.

22.03.2012
Zařazeno

Přeprava osob - Brno
http://www.taxi-doprava.cz

Zajišťujeme dopravní servis, zejména pro firmy - transfer na mezinárodní letiště. Přepravujeme osoby i zásilky po České republice i Evropské unii - limuzínami.

13.03.2012
Zařazeno

Autobusová doprava
http://www.dataautotrans.cz/

Jak se autobusová doprava stala službou, kde jde skutečně o kvalitu a nejen o marketing. Autobusová doprava je oblastí, kde jde skutečně o hodně. My víme proč! Většina služeb je jednorázovou činností a klienta se více měné netýká, ale cestování autobusem je velmi precizní záležitost, kdy klient zůstává v péči přepravce po dlouhou dobu a dopravce má v rukou nejen pohodlí lidí, ale i doslova jeho zdraví. Taková autobusová doprava, na kterou je spoleh se hledá nelehce.

24.02.2012
Zařazeno

Lodní škola
http://www.lodniskola.cz

Lodní škola nabízí všem zájemcům o rekreační plavbu ucelený kapitánský kurz, který je zakončen příslušnými zkouškami Státní plavební správy. Na základě těchto zkoušek se absolvent stává majitelem průkazu VMP opravňujícího k vedení rekreačních lodí nejenom v rámci ČR, ale též v zahraničí a v nejvyšším stupni také příbřežní plavby do vzdálenosti 0,75 námořní míle od pevniny.

08.02.2012
Zařazeno

FRYDOTRANS, s.r.o. - doprava mikrobusy Brno
http://www.frydotrans.cz

FRYDOTRANS - osobní autodoprava Brno - Cena již od 7,50 Kč/km (bez DPH). Nabízíme služby v oblasti přepravy osob. Jezdíme po Brně, po Česku i po Evropě. Odvezeme Vás na letiště, na dovolenou, i jen tak do vinného sklípku. Ford Transit a Fiat Ducato až pro 8 osob, oba mikrobusy bílé barvy bez potisku. Možnost přípojného vozíku na lyže či kola, klimatizace v mikrobusu Ford Transit.

08.11.2011
Zařazeno

MHD Trnava
http://www.mhdba.eu/Trnava.html

Fotogaléria, katalóg vozidiel, výprava trnavskej MHD, cestovné poriadky, diskusné a dispečerské fórum...

01.09.2011
Zařazeno

Classic River
http://www.classic-river.cz/

Tato osobní motorová loď byla postavena v loděnici v Magdeburku a spuštěna na vodu v roce 1962 pod názvem Adler. Patří mezi největší lodě, které brázdí hladinu řeky Vltavy a je Vám k dispozici jak na pravidelné plavby, tak i na soukromé oslavy, párty a večírky.

26.08.2011
Zařazeno

Doprava na letiště Praha Ruzyně
http://www.transfery.net/

Doprava osob na letiště v Praze, Brně, Bratislavě, Vídni. Expresní doprava kvalitními vozy po Česku i EU za rozumné ceny. Doprava dětí do kroužků. Transfery na dovolené, koncerty...

07.08.2011
Zařazeno

Taxi Mělník - Marián Taxi
http://www.taxi-melnik.eu

Provozování taxi služby - Mělník, přeprava osob - spedice

04.08.2011
Zařazeno

MHD Trenčín
http://www.mhdba.eu/Trencin.html?

MHD v Trenčíne - fotografie, katalóg vozidiel, výprava

18.07.2011
Zařazeno

Akční letenky
http://www.jaknaletenky.cz/

Tipy na akční letenky, letenky nízkonákladových aerolinií, soutěže o letenky.

05.07.2011
Zařazeno

Marbol - dopravní značení
http://www.marbol.cz

Zabýváme se prodejem a výrobou značících prostředků a techniky. Nabízíme ohraničovací pásky, dopravní kužely, reflexní spreje, plastové zábrany, plastové stojany, bezpečnostní ploty, stavební ploty, parkovací sloupky, ochranné ploty, kovové zábrany.

06.06.2011
Zařazeno

Reklamní a vyhlídkové lety balonem
http://www.jaro-balony.cz

Vyhlídkové a reklamní lety horkovzdušným balonem. Jedinečná příležitost jak se vznášet v nekonečném modrém prostoru, prohlédnout si svět z výšky. Let balónem je originální dárek pro všechny věkové kategorie.

02.06.2011
Zařazeno

Continental Travel
http://www.continentaltravel.cz

Přeprava osob komfortními vozy Mercedes-Benz, letištní transfery, individuální VIP výlety po České republice s kvalitním průvodcem.

17.04.2011
Zařazeno

RC modely na dálkové ovládání | RC-RCMODELY.CZ
http://www.rc-rcmodely.cz

RC modely za nejlepší ceny. RC auta, RC vrtulníky, RC letadla Sháníte kvalitní RC auta, vrtulníky, letadla nebo lodě s dálkovým ovládáním, kvalitní konstrukcí a vysokým výkonem? Nabízíme RC modely předních světových značek.

11.03.2011
Zařazeno


Vložení odkazu

Zařazení odkazu do Katalogu dopravy http://doprava.vhd.cz je možné pouze se souhlasem provozovatele, na zápis do katalogu nevzniká žádný právní nárok. Abychom zajistili co možná nejvyšší kvalitu informací v katalogu, bude Váš odkaz zařazen do katalogu teprve po schválení editorem katalogu. Zařazení odkazu je možné pouze přes formulář Přidat odkaz (najdete jej v dolní části každé stránky) a je zdarma. Své přání zařadit odkaz do konkrétní sekce nám uveďte v kolonce Vzkaz.

Webová prezentace musí pro zařazení splňovat následující podmínky:
musí být napsána v českém či slovenském jazyce
musí být alespoň z větší části dokončena
musí obsahovat kontaktní údaje provozovatele (mail)
musí být v době podání žádosti o zatřídění odkazu plně funkční
musí být hodnotná, musí mít informační hodnotu související s oborem, který Katalog dopravy monitoruje

Provozovatel si vyhrazuje právo nezařadit takové odkazy, u nichž se domnívá, že se směrem katalogu nesouvisí nebo že nemají dostatečnou informační hodnotu (např. z větší části pouze kopírují informace dopravce).

Titulek a popisek odkazu by měl co nejvěrněji vystihovat obsah webové prezentace, na kterou odkazuje. Zakázány jsou superlativy a zavádějící informace typu levné, rychlé, úžasné apod. Provozovatel si vyhrazuje právo na úpravu titulku i popisku editorem.

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit zařazení odkazu do jiné sekce nebo odkaz zcela odstranit z katalogu.

Provozovatel nenese jakoukoli odpovědnost za škody či ušlý zisk vzniklý zveřejněním či nezveřejněním odkazu v katalogu. Zároveň provozovatel neodpovídá za správnost odkazů ani údajů uvedených v prezentacích, na které katalog odkazuje.


Změna odkazu

V případě, že chcete u stránek, které jsou již v katalogu zařazeny, název nebo popis, platí stejný postup jako při vkládání odkazu, navíc pouze zvolte volbu Úprava stávajícího odkazu.

Pokud chcete změnit adresu stránek, vyplňte v poli URL starou adresu a novou adresu napište do pole Vzkaz, zvolte také volbu Úprava stávajícího odkazu.


Přidej odkaz... | Ikonky | Pravidla katalogu | Kontakt :: posta(zavináč)vhd.cz