Katalog dopravy -> Pravidla katalogu

Pravidla katalogu
Obecná pravidla Katalogu dopravy http://doprava.vhd.cz

Katalog dopravy je veden jako dobrovolný neziskový projekt zaměřený na soustředění odkazů na prezentace s tématikou veřejné hromadné osobní dopravy a doplňkově i na prezentace s nabídkou služeb veřejnosti v oblasti dopravy. Provozovatelem je fyzická osoba Jaroslav Dytrych - jaroslav.dytrych@vhd.cz (dále jen provozovatel). Autorem kódu je Pavel Dvořák, Brno a autorem grafiky Vojtěch Doležal, Brno. Projekt je umístěn na doméně vhd.cz .

Zařazení odkazu do Katalogu dopravy http://doprava.vhd.cz je možné pouze se souhlasem provozovatele, na zápis do katalogu nevzniká žádný právní nárok. Abychom zajistili co možná nejvyšší kvalitu informací v katalogu, bude Váš odkaz zařazen do katalogu teprve po schválení editorem katalogu. Zařazení odkazu je možné pouze přes formulář Přidat odkaz (najdete jej v dolní části každé stránky) a je zdarma. Své přání zařadit odkaz do konkrétní sekce nám uveďte v poznámce.

Webová prezentace musí pro zařazení splňovat následující podmínky:

musí být napsána v českém či slovenském jazyce
musí být alespoň z větší části dokončena
musí obsahovat kontaktní údaje provozovatele (mail)musí být v době podání žádosti o zatřídění odkazu plně funkční
musí být hodnotná, musí mít informační hodnotu související s oborem, který Katalog dopravy monitoruje

Provozovatel si vyhrazuje právo nezařadit takové odkazy, u nichž se domnívá, že se směrem katalogu nesouvisí nebo že nemají dostatečnou informační hodnotu (např. z větší části pouze kopírují informace dopravce).

Titulek a popisek odkazu by měl co nejvěrněji vystihovat obsah webové prezentace, na kterou odkazuje. Zakázány jsou superlativy a zavádějící informace typu levné, rychlé, úžasné apod. . Provozovatel si vyhrazuje právo na úpravu titulku i popisku editorem.

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit zařazení odkazu do jiné sekce nebo odkaz zcela odstranit z katalogu.

Provozovatel nenese jakoukoli odpovědnost za škody či ušlý zisk vzniklý zveřejněním či nezveřejněním odkazu v katalogu. Zároveň provozovatel neodpovídá za správnost odkazů ani údajů uvedených v prezentacích, na které katalog odkazuje.
Warning: Missing argument 1 for dolni(), called in /DISK2/WWW/vhd.cz/doprava/pravidla.php on line 54 and defined in /DISK2/WWW/vhd.cz/doprava/in2.php on line 372
Přidej odkaz... | Ikonky | Pravidla katalogu | Kontakt :: posta(zavináč)vhd.cz